• Iwona 506 143 264 | Natasza 724 678 953
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po stopniach do celu

...czyli etapy naszej oferty. Od czego więc należy zacząć?

Etap pierwszy

Przede wszystkim od spotkania. Dla Nas najważniejsze są Wasze oczekiwania, marzenia i potrzeby. Chcemy Was poznać tak abyśmy w pełni mogły sprostać Waszym oczekiwaniom związanych z wymarzonym weselem czy imprezą.

Drugi etap

Kiedy już wiemy czego od Nas oczekujecie możemy stworzyć Nasze propozycje, abyście mogli wybrać tą którą jest dla Was najkorzystniejsza i która pozwoli Wam czuć się jak w bajce w tym wyjątkowym dniu wesela. Ważne jest, iż każda z Naszych propozycji jest przygotowana oddzielnie dla każdej pary z osobna. Nie jest to z góry zaplanowany scenariusz.

Trzeci etap

Jeżeli, któraś z Naszych ofert weselnych Was urzeknie, zaczynamy działać. Jeździmy, załatwiamy, umawiamy, dopracowujemy wszystko co do sekundy. Z dużą dokładnością i dbałością o każdy szczegół, który przecież jest tak istotny na każdej Młodej Pary.

Czwarty Etap

W trakcie trwania uroczystości zaślubin i samego wesela, będziemy Waszym wsparciem i pomocą. Będziemy czuwać, aby każdy element był dopieszczony i aby nic nie zostało pominięte. Tak, żebyście Wy mogli delektować się każdą chwilą tej Niezapomnianej Nocy.

Mamy nadzieję, że Nasza propozycja jest dla Was satysfakcjonująca i czekamy na Wasz kontakt :)